Nehir Shipping olarak, denizyolu taşımacılığında uluslararası etkin ve kapsamlı lojistik çözümler sunarak, dünyanın tüm limanlarına demir atıyoruz.

Deniz Taşımacılığı, farklı ebat ve ağırlıktaki yüklerin uygun maliyetle taşınması olasılığı göz önüne alındığında, önemli ticari yük taşımacılığı olarak bilinir.

Zamanla geliştirilen lojistik hizmetlerinin önemli bir ayağıdır ve bu sayede ithalat ve ihracat mekanizması, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin ve limanların çoğunda farklı kargolar, şirketler ve meslekler için pratik ve uygun hale gelmiştir.

Uluslararası nakliye firmaları, istasyonlara ve varış noktalarına da maliyet sağlamak için kendi aralarında rekabet etmektedir.

Nakliye şirketinin rolü, satın alma kararını vermenin  bir depoda veya müşteri tesislerinden teslimata kadar nakliye sürecinin ana organizatörü ve izleyicisi olarak vurgulanmaktadır.

Türkiye, doğu ile batı arasında bağlantı kuran birkaç liman ve konteyner terminaline sahip, gelişmiş ve lojistik açıdan iyi hazırlanmış ülkelerden biridir.

Önemli endüstriyel canlanma ve artan ekonomik büyüme, Türkiye’de nakliye için entegre ve gelişmiş bir altyapı sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Nehir Shipping, müşterilerine sevkiyatlarını Türkiye’den dünyanın bir çok ülkesine taşıması için hizmet zinciri arasında nakliye hizmetleri sunmaktadır.

 

Soru Sorun